O MNIE

Kilka słów o mnie

Nazywam się Paweł Wrzecion, mogę śmiało powiedzieć o sobie, że jestem człowiekiem z pasją, jestem żywym przykładem na to, że młodzieńcze zainteresowania i determinacja mogą przekształcić się w zawodową karierę. Swoje umiejętności w zawodzie doskonaliłem przez lata wykonując zdjęcia przy każdej nadarzającej się okazji. Wychowałem się na warszawskiej starówce z widokiem z okna na ważne wydarzenia społeczne, które zapragnąłem zatrzymać i tak pokochałem reportaż.

Obecnie pracuje dla agencji fotograficznej i prasowej MWMedia, wykonuję fotoreportaże z największych imprez show biznesu, gali, festiwali, pokazów mody oraz innych wydarzeń kulturalnych. Moje zdjęcia na bieżąco publikowane są na największych portalach internetowych a także w prasie w całym kraju.

Fotografią ślubną zajmuje się od wielu lat, staram się aby wykonane przeze mnie zdjęcia były wyjątkowe, oraz za każdym razem inne i niepowtarzalne.

Prywatnie jestem człowiekiem z wieloma pasjami, interesuje się motoryzacją, uwielbiam eksperymentować w kuchni oraz zrelaksować się nad wodą z wędką.